• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w zakupie 100% udziałów spółki

Pośrednictwo w zakupie 100% udziałów spółki to usługa, która polega na dobrze dla Klienta odpowiedniej spółki i przeprowadzeniu całej transakcji zakupu spółki. Samodzielnie poszukiwanie właściwej spółki może okazać się długim procesem, który nie koniecznie musi zakończyć się osiągnięciem sukcesu. Nasza Kancelaria prowadzi szeroką bazę spółek, w której podmioty gospodarcze mogą znaleźć bardzo różne spółki ze stażem gospodarczym, spółki, które dopiero zostały zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz wiele innych. Pośrednictwo w zakupie 100% udziałów spółki, to usługa, która ma umożliwić przedsiębiorcom szybkie podjęcia działalności gospodarczej na rynku. Warto skorzystać z takiej możliwości i poświęcić zaoszczędzony czas na wdrażanie wszystkich zaplanowanych przedsięwzięć.

Jeśli planują Państwo rozpoczęcie działalności gospodarczej i podjęli Państwo decyzję o zakupie spółki zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi eksperci postarają się znaleźć jak najszybciej odpowiednią dla Państwa spółkę i pomogą w przeprowadzeniu całego procesu nabycia udziałów spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00