• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady z prawnikiem Kraków

Masz jakiś problem dotyczący Twojej firmy i nie wiesz jak go rozwiązać? Szukasz jakiegoś sposobu, który pomoże Ci w bezpieczny sposób pokonać napotkaną barierę do osiągnięcia sukcesu? Z pewnością musisz skorzystać z profesjonalnych usług, aby mieć pewność, że pomoc okaże się w stu procentach skuteczna. Nasza Kancelaria oferuje Ci porady z prawnikiem Kraków, z których możesz skorzystać o każdej porze, gdy tylko pojawi się problem.

Dlaczego porady z prawnikiem Kraków? Korzystając ze świadczonych przez nas usług otrzymujesz pomoc opartą na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, co gwarantuje Ci rozwiązanie problemu w jak najkrótszym czasie. Zapewniamy Cię, że nasza pomoc będzie oparta na obowiązujących przepisach, co pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić. Nie czekaj z nadzieją, że kłopot zniknie! Chwyć wyciągniętą rękę naszych specjalistów i skontaktuj się z nami. Poznaj naszą ofertę, która może w znaczący sposób ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zaufało nam już setki usatysfakcjonowanych klientów. Dołącz do ich grona. Podejmij współpracę i skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.