• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawnicze online

Porady prawnicze online to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego mogą coraz częściej korzystać przedsiębiorcy. Przepisy prawa są często bardzo skomplikowane, pojawiają się trudności w ich właściwej interpretacji, trafnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z takiej właśnie usługi. Zespół ekspertów drogą mailową, telefoniczną, za pomocą dostępnych komunikatorów kontaktuje się z klientem udzielają mu porad w problematycznej dla niego kwestii. Porady prawnicze online to opcja usług skierowana do wszystkich podmiotów gospodarczych, szczególnie tych ceniących sobie wygodę i szybkość pozyskania usługi. Osobiste spotkanie z ekspertem nie jest konieczne, dzięki czemu przedsiębiorcy z całej Polski mogą skorzystać z porad dowolnej kancelarii prawnej.

Nasza Kancelaria z powodzeniem świadczy porady prawnicze online, ta usługa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodne rozwiązania. Zatrudniamy ekspertów z różnych dziedzin prawa, mając świadomość, że działalność gospodarcza, która prowadzona jest przez naszych Klientów obejmuje różne dziedziny prawa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.