• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy zakładaniu spółki

Zakładanie własnej działalności gospodarczej jest procesem skomplikowanym i długotrwałym. Nie warto robić tego samodzielnie, gdyż to tylko zwiększy pomyłki i drogę do prowadzenia własnej firmy. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej na temat profesjonalnego zakładania spółek. I w tym pomogą na pewno porady prawne przy zakładaniu spółki.

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z własną firmą, a nie wiesz jak się do tego zabrać, to polecam Ci naszą firmę, dla której porady prawne przy zakładaniu spółki to bułka z masłem. Nasi specjaliści dobrze wiedzą, że proces rejestracji spółki jest skomplikowany, więc naszym celem jest uproszczenie go jak najbardziej. Postaramy się, aby założenie Twojej firmy przebiegało bezproblemowo. Nasz szeroki wachlarz usług pozwoli na idealne dopasowanie usług do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz pomoc w rejestracji Twojej spółki, sprzedaż gotowych spółek oraz pośrednictwo w sprzedaży/zakupie spółki.

Porady prawne przy zakładaniu spółki to nasza specjalność, o czym świadczy zaufanie wielu klientów, więc dołącz do nich, skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.