• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy sprzedaży firmy

Zawiłe przepisy prawa, które nieustannie się zmieniają przepieprzają przedsiębiorcom wiele kłopotów. Każda przeprowadzana przez nich transakcja musi być dokonywana zgodnie z obowiązującymi zasadami ustalonymi przez ograny prawodawcze.

Nie trzeba jednak prawniczego wykształcenia, czasem wystarczy krótka konsultacja z adwokatem aby zawiłe i skomplikowane kwestie stały się zrozumiałe. Porady prawne przy sprzedaży firmy są doskonałym przykładem. Umowa transakcji kupna-sprzedaży spółki musi być sporządzona zgodnie z ustalonym odgórnie wzorem i zawierać wszelkie niezbędne informacje. Utworzenie jej warto powierzyć specjalistom, aby w przyszłości nie wynikły jakiekolwiek problemy spowodowane nieprawidłowym przeprowadzeniem transakcji czy błędami zawartymi w umowie.

Porady prawne przy sprzedaży firmy, to usługa z której naprawdę warto skorzystać. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas i dowiedź się więcej na temat naszych usług oraz korzyści jakie zyskasz korzystając z nich.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.