• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy kupnie spółki z o.o.

Zakup spółki, jak już wielokrotnie wspominałam stanowi alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnego procesu jej rejestracji. Może on przynieść wiele korzyści, ale również strat o ile dokonamy nieprzemyślanego zakupu. Istnieje na szczęście rozwiązanie, które skutecznie zapobiega takim sytuacjom-porady prawne przy kupnie spółki z o.o..

W świecie biznesu, niemal na każdym kroku można spotkać się z nieuczciwością, przedsiębiorcy posiadający wieloletnie doświadczenie, doskonale zdają sobie sprawę, że tylko ludzie zdeterminowani, potrafiący poszukiwać niekonwencjonalnych rozwiązań mają szansę odnieść sukces. Bardzo często więc zdarza się, że podczas wystawiania ofert dotyczących sprzedaży firmy, nie są oni do końca szczerzy. Zapewne niejednokrotnie słyszeliście Państwo, o sytuacji, w której niczego nieświadomy przedsiębiorca dokonał zakupu spółki posiadającej ukryte zadłużenia czy zobowiązania.

Porady prawne przy kupnie spółki z o. o. pozwalają przeprowadzić transakcję w sposób bezpieczny, który zapewni kupującemu pełną satysfakcję. Specjaliści udzielają wszelkich informacji oraz pomagają dokonać słusznego wyboru. Nasza kancelaria posiada w swojej ofercie usługę doradztwa w tym zakresie, dlatego też jeśli są Państwo zainteresowani kupnem spółki, zapraszam do kontaktowania się z namiDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00