• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady księgowej

Prowadzenie księgowości firmy wymaga od przedsiębiorcy podjęcia bardzo ważnej decyzji, która określi jaki podmiot prowadził będzie księgowości firmy. Możliwości jest kilka, każda z nich dostosowana jest do innych potrzeb przedsiębiorców.

Jednym z sposobów prowadzenia księgowości w firmie jest zatrudnienie księgowej, która przebywać będzie w firmie i zajmować się wszystkimi czynnościami. W każdej chwili przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z porady księgowej i rozwiązać problem. Kolejną możliwością jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Zespół ekspertów z dziedziny księgowości zajmie się księgowością firmy i udzieli niezbędnych rad. Uzyskanie porady księgowej również będzie możliwe bo biuro rachunkowe zatrudnia wieku specjalistów. Ostatnią możliwością jest samodzielne prowadzenie księgowości. To rozwiązanie jednak zalecane jest dla uproszczonych form księgowości, które polegają głównie na rozliczeniu się z tytułu należnego podatku dochodowego.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości a także zajmuje się doradztwem dla firm. Eksperci pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.