• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady księgowe online.

W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorca napotyka na swojej drodze problemy i trudności. Zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje, które wymagają szybkiego podejmowania decyzji i dylematy, których nie da się rozwiązać bez wsparcia osoby bardziej doświadczonej i obeznanej w świecie biznesu.
W sytuacji, gdy nie potrzebujemy korzystać regularnie z pomocy doradcy warto skorzystać z usługi, którą są porady księgowe online. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się także w sytuacji gdy potrzebujemy szybkiej konsultacji, bez konieczności organizowania spotkania. Korzysta z nich coraz większa liczba przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnej poradzie i otrzymaniu bardzo szybkiej odpowiedzi na zadane pytania.

Nasza firm również oferuje porady księgowe online. Zdaje my sobie sprawę, że mobilność w biznesie jest kluczem do sukcesu. Wiemy, że przyszłością są nowoczesne rozwiązania, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. W razie zainteresowania naszą ofertą zachęcam do kontaktowania się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.