• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady gospodarcze

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorcy podejmowania wielu decyzji w zakresie różnych segmentów gospodarczych. Wybór właściwego rozwiązania zależny jest od wielu czynników między innymi od znajomości zagadnień oraz aktualnie obowiązujących regulacji prawnych. Zdarza się, że problem wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu danej dziedziny, w takim wypadku korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z porad wyspecjalizowanych jednostek gospodarczych.

Porady gospodarcze, jakie udzielane są przedsiębiorcom mogą pomóc w usprawnieniu prowadzonej działalności. Dostępność takich usług jest bardzo szeroka, w każdym mieście przedsiębiorcy mogą skorzystać z pomocy specjalistów. Nasza Kancelaria świadczy usługi w zakresie, których udzielane są porady gospodarcze.

Szukając odpowiedniego rozwiązania, warto zwrócić się o pomoc do bardziej doświadczonych podmiotów. Jeśli borykają się Państwo z jakimiś trudnościami wynikłymi w związku z prowadzoną działalnością, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00