• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej. Jej funkcjonowanie regulują przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Tam też zawarte są informacje dotyczące rejestracji firmy w tej formie.

Spółka z o.o. może zostać zarejestrowana w sposób tradycyjny lub przez Internet - zdalnie. Wybór sposobu rejestracji należy do przedsiębiorcy. Tradycyjna forma rejestracji jest procesem długotrwały. Trzeba liczyć się także z ponoszeniem wysokich kosztów notarialnych. Zakładanie spółki online jest znacznie krótsze - trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku do odpowiedniego sądu rejonowego. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów notarialnych, gdyż wszystkie dokumenty generowane są automatycznie w systemie.

Rejestracja spółki z o.o. online możliwa jest od początku 2012 roku na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy pomoc w rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.