• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc w otwarciu spółki 2021

Planują Państwo wraz z nowym rokiem otwarcie firmy? Oferujemy pomoc w otwarciu spółki 2021.
Zajmujemy się rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek komandytowych z o.o., spółek jawnych oraz zakładaniem jednoosobowej działalności gospodarczej.

Oferowaną usługę i całościowy proces pomocy dostosowaliśmy tak, aby móc wykonać ją zdalnie, dlatego usługa pomoc w otwarciu spółki 2021 jest skierowana dla klientów z całej Polski.
Wszelkich formalności dopełnimy drogą e-mail oraz telefonicznie, a sam proces rejestracyjny zostanie przeprowadzony w systemie teleinformatycznym. Zgromadzenie danych i ustalenie szczegółów zajmuje zazwyczaj jeden dzień, a sama rejestracja ok. 1,5h. Spółka od momentu złożenia do sądu wniosku otrzymuje numery w ciągu 1-3 dni i może zacząć prowadzić swoją statutową działalność. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych jakie zostaną nam przekazane. Pomagamy także w założeniu profili zaufanych dla wspólników spółek.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i poznania szczegółów oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.