• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc rachunkowo-księgowa w Krakowie

Jak wiadomo księgowość stanowi filar prowadzonej działalności gospodarczej, dlatego tak ważne jest, aby prowadzona była w rzetelny i efektywny sposób. Na czym właściwie polega prowadzenie księgowości? Czy rachunkowość i księgowość to wyrazy synonimiczne?

Otóż, rachunkowością nazywamy system zapisu zdarzeń gospodarczych, tzw. ewidencję gospodarczą. Celem rachunkowości jest przybliżenie informacji kluczowych dla rozwoju firmy. Dzięki rachunkowości gromadzony jest zbiór niezbędnych operacji, które wykorzystuje się do określenia informacji ekonomicznych. Natomiast księgowość możemy uznać za jeden z istotnych elementów rachunkowości, jej część rejestracyjną. Prowadzenie księgowości w formie pełnej lub uproszczonej wymaga od przedsiębiorcy znajomości przepisów. Ma on jednak możliwość zrezygnowania z samodzielnego księgowania na rzecz skorzystania z oferty biura rachunkowego lub zatrudnienia w firmie księgowego.

Jednym z rozwiązań szczególnie polecanych jest pomoc rachunkowo-księgowa w Krakowie. Warto zapoznać się z proponowaną ofertą. Pomoc rachunkowo-księgowa w Krakowie może pomóc w lepszym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.