• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc rachunkowo-księgowa

Prowadząc działalność na rynku przedsiębiorcy borykają się z różnymi trudnościami. Przydatna może okazać się pomoc rachunkowo-księgowa, która oferowana jest przez naszą Kancelarię. Usługa ta opracowana została specjalnie z myślą o podmiotach gospodarczych, które zobowiązane są do prowadzenie ksiąg handlowych i ewidencjonowania wszystkich operacji gospodarczych jakie mają miejsce w związku z prowadzoną działalnością firmy. Oczywiście pomożemy także przedsiębiorcom rozliczającym się za pomocą jednej z uproszczonych form księgowości. Zespół naszych specjalistów z dziedziny rachunkowości zajmie się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności i zagwarantuje Państwu profesjonalną obsługę księgowości firmy.

Pomoc rachunkowo-księgowa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy chcą zająć się innymi aspektami prowadzonej działalności gospodarczej a nie poświęcać cenny czas na wykonanie obowiązków z zakresu prowadzenia księgowości firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.