• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc rachunkowo-księgowa

Prowadząc działalność na rynku przedsiębiorcy borykają się z różnymi trudnościami. Przydatna może okazać się pomoc rachunkowo-księgowa, która oferowana jest przez naszą Kancelarię. Usługa ta opracowana została specjalnie z myślą o podmiotach gospodarczych, które zobowiązane są do prowadzenie ksiąg handlowych i ewidencjonowania wszystkich operacji gospodarczych jakie mają miejsce w związku z prowadzoną działalnością firmy. Oczywiście pomożemy także przedsiębiorcom rozliczającym się za pomocą jednej z uproszczonych form księgowości. Zespół naszych specjalistów z dziedziny rachunkowości zajmie się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności i zagwarantuje Państwu profesjonalną obsługę księgowości firmy.

Pomoc rachunkowo-księgowa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy chcą zająć się innymi aspektami prowadzonej działalności gospodarczej a nie poświęcać cenny czas na wykonanie obowiązków z zakresu prowadzenia księgowości firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych usług.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.