• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy zakupie spółek

Chcesz kupić spółkę? Marzysz o swojej firmie, w której sam będziesz sobie szefem? Masz już dość tego, że ciągle ktoś wydaje Ci polecenia? Stań na wysokości zadania i odwróć role! Teraz ty zarządzaj firmą. Twoim celem jest szybkie założenie działalności lecz nie wiesz jak się do tego zabrać? Nasza firma oferuje Ci pomoc przy zakupie spółek, co z pewnością ułatwi Ci otworzenie działalności.

Pomoc przy zakupie spółek jest bardzo ważna dla początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na ciężką drogę do sukcesu. Z racji tego, że w dalszym etapie prowadzenia firmy przedsiębiorcy będą mieli znacznie więcej obowiązków, my chcemy ułatwić im start we własną działalność. Wielu przedsiębiorców nie kończy etapu rejestracji spółki. Po co więc zaczynać, jeśli się nie kończy? Warto zapamiętać słowa „żeby mieć z górki, trzeba iść po górkę”, dlatego my staramy się przyspieszyć ten ciężki etap jakim jest „droga pod górkę” poprzez pomoc przy zakupie spółek. Zakup spółki jest bezpiecznym rozwiązaniem szybkiego założenia firmy. Wielu przedsiębiorców decyduje się na ten sposób. Kupując spółkę nie musisz przejmować się marnowaniem czasu na bieganie po urzędach i załatwianie wszelkich formalności.

Nasza firma oferuje Ci pełną pomoc przy zakupie spółek. Skorzystaj z naszych usług i czerp satysfakcje z prowadzenia własnej firmy. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.