• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy sprzedaży spółek

Doszedłeś do wniosku, że prowadzenie firmy już nie jest dla Ciebie? Wiesz, że Twoja firma dobrze prosperuje, lecz nie masz już siły na załatwianie wszystkich spraw i wypełnianie rzetelnie obowiązków? Dlatego chcesz sprzedać swoją spółkę. Jednak pojawia się problem, bo nie do końca wiesz jak to zrobić. Mam dla Ciebie rozwiązanie, jaki m jest nasza firma. Oferujemy Ci pomoc przy sprzedaży spółek. Satysfakcja z wykonania usługi gwarantowana.

Z doświadczenia wiemy, że znalezienie dobrego kupca, to już spory wyczyn. Z tego właśnie powodu chcemy ułatwić Ci cały ten proces. Nasza pomoc przy sprzedaży spółek polegać będzie na tym, że znajdziemy Ci kupca spełniającego Twoje oczekiwania i przeprowadzimy profesjonalnie całą sprzedaż Twojej firmy. Przecież najbardziej zależy Ci na bezpiecznym „pozbyciu” się Twojej działalności. Umowa, dokumenty, formalności... to wszystko załatwiamy my. Ty tylko przedstawiasz nam swoje warunki i podpisujesz potrzebne dokumenty. Reszta należy do nas.

Nasza pomoc przy sprzedaży spółek cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Wiele osób chętnie korzysta z naszych usług dzięki zbudowanemu zaufaniu, które owocuje coraz to nowymi klientami. Zaufaj nam i Ty! Skontaktuj się z naszymi doradcami i podziel się z nami Twoim problemem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00