• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Zakładanie firmy to zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie wystarczy tylko pomysł i kilka rad wyczytanych na forum internetowym. Aby wybrać odpowiednią formę działalności gospodarczej należy dokładnie zapoznać się z treścią Kodeksu Spółek Handlowych. Jest to dosyć obszerna lektura, ale dostarcza ona dokładnych i sprawdzonych informacji, niezbędnych do przeprowadzenia tego procesu. Jeżeli nie mamy na to czasu lub obawiamy się, że być może błędnie zinterpretujemy niektóre z zapisów, pomoc przy rejestracji spółki z o.o. komandytowej, uzyskana od profesjonalnego doradcy rozwiąże tę kwestię.

Znawca doradzi nam, który jego zdaniem rodzaj działalności najlepiej będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. W ostatnim czasie najczęściej polecaną formą jest sp z o.o. komandytowa, ponieważ łączą one największe zalety firm wchodzących w jej skład. Dzięki niej nie musimy martwić się o podwójne opodatkowanie, ponieważ w tym typie spółki zostaje on zlikwidowany. Właściciele jednocześnie nie muszą obawiać się o to, że mogą zostać pociągnięcie do odpowiedzialności ponieważ pozostaje ona znacznie ograniczona. Pomoc przy rejestracji spółki z o.o. komandytowej nie ogranicza się tylko do rozwiązania sprawy związanej z wyborem rodzaju prowadzenia firmy, eksperci z tej dziedziny mogą przeprowadzić całą rejestrację w imieniu swojego klienta. Mogą pomóc mu zebrać całą dokumentację, napisać i złożyć odpowiednie wnioski. Jest to kompleksowa pomoc, gwarantująca sprawne i poprawne przeprowadzenie całego procesu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.