• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Zakładanie firmy to zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie wystarczy tylko pomysł i kilka rad wyczytanych na forum internetowym. Aby wybrać odpowiednią formę działalności gospodarczej należy dokładnie zapoznać się z treścią Kodeksu Spółek Handlowych. Jest to dosyć obszerna lektura, ale dostarcza ona dokładnych i sprawdzonych informacji, niezbędnych do przeprowadzenia tego procesu. Jeżeli nie mamy na to czasu lub obawiamy się, że być może błędnie zinterpretujemy niektóre z zapisów, pomoc przy rejestracji spółki z o.o. komandytowej, uzyskana od profesjonalnego doradcy rozwiąże tę kwestię.

Znawca doradzi nam, który jego zdaniem rodzaj działalności najlepiej będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. W ostatnim czasie najczęściej polecaną formą jest sp z o.o. komandytowa, ponieważ łączą one największe zalety firm wchodzących w jej skład. Dzięki niej nie musimy martwić się o podwójne opodatkowanie, ponieważ w tym typie spółki zostaje on zlikwidowany. Właściciele jednocześnie nie muszą obawiać się o to, że mogą zostać pociągnięcie do odpowiedzialności ponieważ pozostaje ona znacznie ograniczona. Pomoc przy rejestracji spółki z o.o. komandytowej nie ogranicza się tylko do rozwiązania sprawy związanej z wyborem rodzaju prowadzenia firmy, eksperci z tej dziedziny mogą przeprowadzić całą rejestrację w imieniu swojego klienta. Mogą pomóc mu zebrać całą dokumentację, napisać i złożyć odpowiednie wnioski. Jest to kompleksowa pomoc, gwarantująca sprawne i poprawne przeprowadzenie całego procesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.