• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy rejestracji spółki z o.o.

Liczba biur księgowych stale rośnie, zaskakującym jest ile podobnych miejsc powstaje każdego roku, jak wielkie przynoszą one zyski oraz jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się ich oferty. Większość przedsiębiorców podejmuje decyzję o założeniu własnej firmy nie mając doświadczenia, nie wspominając już o podstawowych informacjach z dziedziny księgowości czy zarządzania. Skorzystanie z pomocy specjalisty wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala zwiększyć wydajność prowadzonej działalności i daje pewność, że cała dokumentacja prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi zasadami.

W ofertach doradców księgowych możemy znaleźć między innymi pomoc przy rejestracji spółki z o.o. Jest to jedna z najczęściej wykonywanych przez nich usług. Zazwyczaj pozwala zminimalizować udział businessmana w zakładaniu firmy, co daje mu możliwość dopracowania swojej strategii i oferty z jaką wyjdzie na rynek. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż zakup gotowej spółki, pozwala już na etapie rejestracji dostosować działalność do indywidualnych potrzeb i wprowadzić wszelkie niezbędne dane, których później nie trzeba zmieniać tak jak jest to w przypadku gotowych firm. Dla wielu stanowi też bezpieczniejszą opcję, ponieważ nie ma tutaj mowy o ukrytych zadłużeniach czy zobowiązaniach.

Jeżeli ktoś ma zamiar rozpocząć swoją działalność, pomoc przy rejestracji spółki z o.o. z pewnością ułatwi mu to zadanie. Doradca księgowy zagwarantuje możliwość rozpoczęcia aktywności w o wiele szybszym czasie, praktycznie bez formalności związanych z zakładaniem firmy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.