• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc księgowego w Krakowie

Jak już wielokrotnie wspominałam, prowadzenie działalności gospodarczej niezależnie od formy, obliguje do prowadzenie księgowości. Ze względy na złożoność procedur księgowych czy skomplikowane przepisy, coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na podjęcie współpracy z biurem księgowym czy na zatrudnienie w swojej firmie księgowej na etat.

O pomoc księgowego w Krakowie nie trudno, niemalże na każdej ulicy znaleźć można biuro czy kancelarię oferującą usługi w zakresu prowadzenie rachunkowości przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest także nasza kancelaria. Jest ona warta uwagi ze względu na klika kwestii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zaufało nam już wielu przedsiębiorców, którzy mogą zaświadczyć o najwyższym poziomie wykonywanych przez nas usług. Zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych ekspertów. Oferujemy szereg usług, z których nasi klienci, w zależności od potrzeb, tworzą swoje indywidualne pakiety.

Interesuje Cię pomoc księgowego w Krakowie? Chcesz zapewnić swojej firmie kompleksową i profesjonalną pomoc?-Napisz od nas i dowiedź się więcej.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.