• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówPomoc księgowego

Kluczem do sukcesu w firmie jest profesjonalne prowadzenie każdej dziedziny, która wiąże się z prowadzoną działalnością. W każdej firmie niezbędne do sukcesu jest prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie, bo to ułatwi w znaczny sposób kontrolowanie działalności, a co za tym idzie uchroni przed upadkiem. Jak przedsiębiorcy radzą sobie z wypełnianiem obowiązków związanych z księgowością? Niezbędna okazuje się tutaj pomoc księgowego!

Pomoc księgowego to coś, co znacznie ułatwia przedsiębiorcy prowadzenie firmy. Niesie ze sobą takie korzyści jak zwiększenie szansy na optymalizację kosztów, zmniejszenie ryzyka popełnienia błędów księgowych, sprecyzowanie obrazu o sytuacji finansowej firmy, czyli jednym słowem mówiąc – daje szanse na sukces! Warto korzystać z dostępnych na rynku udogodnień, bo przecież po to są, by z nich korzystać!

Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą księgowego, to skontaktuj się z nami. Po rozpoznaniu Twoich oczekiwań dopasujemy dla Ciebie najodpowiedniejszego księgowego, który pomoże Ci prowadzić działalność. Oferujemy Ci konsultacje księgowe oraz prawne, więc w razie jakichkolwiek kłopotów możesz natychmiast skonstatować się z nami. Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszej ofercie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki