• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodpis kwalifikowany ścieżka paperless

Na czym polega ścieżka paperless?
Ścieżka ta polega na przeprowadzeniu całego postępowania od aktywacji po zawarcie umowy i wydanie certyfikatu kwalifikowanego przy pomocy elektronicznego systemu. Wyróżniamy trzy etapy, które musimy przejść, aby uzyskać certyfikat.

1. Wprowadzone dane zostają zapisane i opatrzone podpisem biometrycznym wnioskodawcy oraz kwalifikowanym podpisem elektronicznym Operatora prowadzącego postępowanie.

2. W rezultacie elektroniczne dokumenty są obsługiwane po stronie centrali niezwłocznie po zakończeniu postępowania zgodnie ze wskazanym trybem. Wielopoziomowe zabezpieczenia elektroniczne oraz organizacyjne sprawiają, że nowa technologia jest jednym z najbardziej bezpiecznych rozwiązań na rynku.

3. Po przeprowadzeniu i zakończeniu weryfikacji danych zawartych we wniosku/oświadczeniu wydawany jest certyfikat we wnioskowanym trybie.

Podpis kwalifikowany ścieżka paperless oznacza ograniczenie do minimum dokumentów drukowanych. Zamiast podpisywać umowy papierowe, system wprowadził możliwość zatwierdzenia dokumentów rysikiem na tablecie i natychmiastowe, bezpieczne przekazanie wniosków do Certum.

Nasza jednostka jako jedna z pierwszych firm w Polsce identyfikuje się z programem. Oznacza to dla nas i dla naszych klientów korzystanie z nowoczesnych metod realizacji procedury wydawania certyfikatów kwalifikowanych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.