• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodpis elektroniczny do rejestracji spółki

Aktualnie obowiązujące przepisy prawa są jednoznaczne - podpis elektroniczny do rejestracji spółki jest niezbędny. Niezależnie od tego jaką formę prawną będziemy rejestrować, na jaki rodzaj umowy się zdecydujemy i wreszcie w jakim systemie będziemy składać wniosek, e-podpis będzie konieczny.

Zarówno system s24, jak i PRS (nowa platforma, w której rejestrowane są podmioty z umową spółki sporządzoną w formie aktu notarialnego) obligują do posiadania podpisu kwalifikowanego. Podpis elektroniczny do rejestracji spółki umożliwia przeprowadzenie procedury bez wychodzenia z domu, z poziomu komputera lub telefonu. Jedyne co musimy zrobić to założyć konto w systemie, wypełnić udostępnione formularze, a następnie opatrzyć je cyfrowym podpisem i wysłać. Założenie firmy jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystkie formalności mogą zostać dopełnione w godzinę, a wszystkie dokumenty: wniosek o wpis do KRS czy umowa spółki, mogą zostać przygotowane w systemie i podpisane bez konieczności ich drukowania i skanowania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00