• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodatki dla przedsiębiorców

Podatki dla przedsiębiorców to prawdziwy koszmar. Prócz tego, że znacznie obciążają one firmowy budżet, to wymagają również wykonania skomplikowanych rozliczeń, gromadzenia dowodów księgowych, na podstawie których określane są należności, a także bezustannego kontrolowania wciąż zmieniających się przepisów polskiego prawa podatkowego.

Problematyka kwestii opodatkowania sprawia, że większość przedsiębiorców decyduje się przekazać ten obowiązek specjalistom. Dzięki temu zapewniają sobie całkowite bezpieczeństwo, a przy tym oszczędność czasu, w ramach którego mogą skupić się na prowadzonej działalności, a to z kolei rzutuje na możliwości spotęgowania swojego zysku.

Decyzję o samodzielnym wykonywaniu niezbędnych rozliczeń podeprzeć można doradztwem podatkowym. Na rynku funkcjonuje mnóstwo instytucji, które oferują usługi z zakresu pomocy podatkowej. Udzielają oni fachowych informacji z zakresu prawa podatkowego, dodatkowo świadczą też pomoc w zakresie sporządzania deklaracji oraz rocznych rozliczeń.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.