• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodatki dla przedsiębiorców

Podatki dla przedsiębiorców to prawdziwy koszmar. Prócz tego, że znacznie obciążają one firmowy budżet, to wymagają również wykonania skomplikowanych rozliczeń, gromadzenia dowodów księgowych, na podstawie których określane są należności, a także bezustannego kontrolowania wciąż zmieniających się przepisów polskiego prawa podatkowego.

Problematyka kwestii opodatkowania sprawia, że większość przedsiębiorców decyduje się przekazać ten obowiązek specjalistom. Dzięki temu zapewniają sobie całkowite bezpieczeństwo, a przy tym oszczędność czasu, w ramach którego mogą skupić się na prowadzonej działalności, a to z kolei rzutuje na możliwości spotęgowania swojego zysku.

Decyzję o samodzielnym wykonywaniu niezbędnych rozliczeń podeprzeć można doradztwem podatkowym. Na rynku funkcjonuje mnóstwo instytucji, które oferują usługi z zakresu pomocy podatkowej. Udzielają oni fachowych informacji z zakresu prawa podatkowego, dodatkowo świadczą też pomoc w zakresie sporządzania deklaracji oraz rocznych rozliczeń.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.