• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówPełne założenie spółki zoo on-line

Pełne założenie spółki zoo on-line czasem może wydawać się bardzo trudne i wręcz niemożliwe do zrobienia. Często na samą myśl o wypełnianiu wszystkich formalności z tym związanych potencjalnego przedsiębiorcę ogarnia strach i bezsilność w stosunku do zadania jakie przed nim się pojawia. Wcale nie trzeba się tego bać.

Pełne założenie spółki zoo on-line umożliwia wiele firm, które zawodowo się zajmują zakładaniem przedsiębiorstw. Skorzystanie z oferty takiej instytucji może się okazać bardzo dobrym pomysłem dla każdego, ponieważ specjaliści zajmą się każdym aspektem, który się wiąże z rejestracją podmiotu gospodarczego.

Aktualnie spółki rejestrować można wyłącznie przez internet, niezależnie od tego czy chcemy aby umowa została wygenerowana na bazie gotowego wzorca, czy też miała formę aktu notarialnego. Wszystkie dokumenty należy przygotować w formie elektronicznej, popisać certyfikowanym podpisem kwalifikowanym i przesłać do eKRS za pomocą odpowiedniego systemu PRS lub S24.

Pełne założenie spółki zoo on-line nie jest tak skomplikowane jakby mogło się wydawać, o ile zlecimy to zadanie profesjonalistom.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki