• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPełna obsługa księgowa Kraków

Pełna obsługa księgowa Kraków to szeroki pakiet usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe. Jak wiadomo księgowość to element nieodłączny w każdym przedsiębiorstwie. Do jej prowadzenia zobowiązane są nawet najmniejsze jednostki gospodarcze. W jakim celu? Po to, by móc wyliczyć wielkość podatku dochodowego z jakiego firmy zobowiązane są rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym.

Przedsiębiorcom, którzy szukają pomocy w prowadzeniu księgowości i zajmowaniu się finansami firmy, chcielibyśmy zaproponować naszą ofertę. Działamy już na rynku od kilku lat stąd więc mogą liczyć na doświadczenie z naszej strony. Innymi, ważnymi atutami są jeszcze wysokie kwalifikacje naszych pracowników, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, indywidualne podejście do każdej sprawy, a także rozsądne ceny.

Pełna obsługa księgowa Kraków to rozwiązanie, na jakie czekałeś. Zapraszamy więc do kontaktu w celu poznania jego szczegółów. Gwarantujemy zadowolenie, pełną odpowiedzialność za jakiekolwiek błędy oraz miłą atmosferę współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.