• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPełna księgowość spółki z o.o.

Pełna księgowość spółki z o.o. wiąże się z przekroczeniem określonej granicy przychodu z działalności gospodarczej przez prowadzoną działalność. Zobowiązuje ona przedsiębiorców do prowadzenia dokładniejszej i bardziej skomplikowanej księgowości. Z racji tego, że pełna księgowość spółki z o.o. daje bardzo szczegółowy obraz sytuacji finansowej w jakiej obecnie firma się znajduje, to przedsiębiorcy w celu uniknięcia błędów stawiają na profesjonalizm, czyli zatrudnienie specjalistów biur księgowych, którzy zajmą się wszystkim.

Pełna księgowość to nic innego jak zapisywanie każdej operacji na dwóch kontach, czyli mowa tutaj o tzw. systemie podwójnego zapisu. Zaletą tej księgowości jest fakt, że pozwala ona sprawować pełną kontrolę nad prowadzoną działalnością. Wielu przedsiębiorców przeraża fakt obowiązku prowadzenia pełnej księgowości. Jednak nie jest to takie straszne, na jakie się wydaje. Pod warunkiem jednak, że pomocą będą biura świadczące usługi księgowe, gdyż tylko one pozwolą na prowadzenie księgowości w profesjonalny sposób.

Jeżeli pełna księgowość spółki z o.o. to obowiązek w Twojej firmie, to skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy ogarnąć Ci cały chaos wszystkich spraw. Nasi specjaliści znajdą sposób, który pozwoli Ci zaoszczędzić! Sprawdź nas! Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.