• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOutsourcing księgowy w Krakowie

Outsourcing księgowy w Krakowie jest bardzo popularny, ponieważ tutejsi przedsiębiorcy doskonale wiedzą, że warto skorzystać z pomocy biura rachunkowego. Większość firm decyduje się przekazać księgowość w ręce profesjonalistów, ponieważ tylko wtedy ma się pewność, że nie wkradną się żadne błędy i potknięcia.

Nasza kancelaria cieszy się ogromnym zaufaniem swoich Klientów. Zawdzięczamy to indywidualnemu podejściu do każdego klienta, rzetelnością oraz profesjonalną kadrą pracowniczą. Cena outsourcingu księgowego zależy od wielu kwestii takich jak forma działalności gospodarczej oraz ilość dokumentów. Aby poznać szczegółowy zarys ceny, wystarczy się z nami skontaktować. Zadamy Ci kilka pytań dotyczących Twojego przedsiębiorstwa, a następnie sprecyzujemy koszt naszej współpracy. Warto zainwestować, by zapewnić firmie stu procentowe bezpieczeństwo!

Należy pamiętać, że decydując się na samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, narażamy się na wiele kłopotów! Potrzebna jest do tego bowiem ogromna wiedza oraz znajomość aktualnych przepisów prawnych. Nie ryzykuj! Zdecyduj się na outsourcing księgowy w KrakowieZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.