• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOutsourcing księgowy

Outsourcing księgowy jest to przekazywanie obsługi księgowej zewnętrznym podmiotom. Powierzenie księgowości naszego przedsiębiorstwa osobom trzecim często wzbudza obawy u przedsiębiorców. Dlaczego warto wdrążyć go w swoim biznesie?

Przede wszystkim skorzystanie z usług zewnętrznych podmiotów umożliwi obniżenie kosztów prowadzenia księgowości. Umożliwia zabezpieczenie się przed ryzykiem błędów księgowych- firma oferująca usługi księgowe odpowiada za ryzyko realizowanych zleceń i ponosi konsekwencje finansowe za nieprawidłowości. Dodatkową korzyścią dla przedsiębiorcy jest oszczędność czasu. Podmioty gospodarcze nie muszą się angażować w kontrolę jakości i sprawdzanie efektów pracy księgowych. Firma, która oferuje outsourcing księgowy posiada wykwalifikowana kadrę pracowników, która świetnie zda się na swoim fachu i potrafi wykonać swoje zadanie w sposób profesjonalny. Ponadto firma, która pracuje z wieloma klientami nabiera doświadczenia, poprawia swoją efektywność i wydajność oraz nabiera profesjonalizmu i wie jak sobie radzić w trakcie sytuacji kryzysowych.

Nasza kancelaria również oferuje outsourcing księgowy. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.