• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówOtworzenie firmy w Polsce przez Ukraińca

Otworzenie firmy w Polsce przez Ukraińca jest procedurą, którą najlepiej przeprowadzić z pomocą specjalisty prawnego. Dlaczego? Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej określa w jakiej formie można prowadzić działalność oraz jakie warunki należy spełnić, aby zgodnie z prawem otworzyć biznes w Polsce,

Wśród spółek, w formie których można założyć firmę w Polsce jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jak sama nazwa wskazuje spółka ogranicza odpowiedzialność wspólników do minimum. Decydując się na prowadzenie spółki z o.o. istnieje możliwość ochrony prywatnego majątku spółki w przypadku zadłużeń podmiotu.

Spółkę z o.o. w Polsce można założyć elektronicznie za pomocą systemów PRS lub S24.

Wybierając system S24 możemy w krótkim czasie dopełnić formalności. PRS to system, z którego chętnie korzystają przedsiębiorcy potrzebujący opracować umowę spółki z pomocą notariusza.

Nasza Kancelaria oferuje otworzenie firmy w Polsce przez Ukraińca, czyli pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki.

Zapraszamy do współpracy – szczegółowych informacji udzielą nasi konsultanci.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki