• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOtwarcie spółki z o.o. 2015

Początek roku to czas postanowień. Jeśli w Twoim przypadku jednym z nich jest otwarcie spółki z o.o. 2015 świetnie się składa, ponieważ możemy pomóc Ci zrealizować swoje zamiary.

Oferujemy szereg usług mających na celu wspieranie wszystkich tych, którzy marzą o własnej firmie, niestety nie mają czasu, doświadczenia lub wiedzy by samodzielnie sobie poradzić.

Wszystkich, których interesuje otwarcie spółki z o.o. 2015 zapraszamy do kontaktu. Oferujemy swoją pomoc już na etapie planowania, służymy radą w kwestiach wyboru formy prawnej działalności gospodarczej czy wyboru formy opodatkowania. Na dalszych etapach świadczymy usługi związane z:

- przeprowadzaniem procesu rejestracji, obejmującej wszelkie czynności takie jak przygotowanie i złożenie dokumentów i wniosków w odpowiednich urzędach,
- zakupem spółki sprowadzającym się do znalezienia odpowiedniego podmiotu, przygotowania dokumentacji, przeprowadzenia transakcji i dokonania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Wybór należy do naszych klientów, to oni decydują o tym ,z których usług chcą korzystać.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.