• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOtwarcie spółki z o.o. 2015

Początek roku to czas postanowień. Jeśli w Twoim przypadku jednym z nich jest otwarcie spółki z o.o. 2015 świetnie się składa, ponieważ możemy pomóc Ci zrealizować swoje zamiary.

Oferujemy szereg usług mających na celu wspieranie wszystkich tych, którzy marzą o własnej firmie, niestety nie mają czasu, doświadczenia lub wiedzy by samodzielnie sobie poradzić.

Wszystkich, których interesuje otwarcie spółki z o.o. 2015 zapraszamy do kontaktu. Oferujemy swoją pomoc już na etapie planowania, służymy radą w kwestiach wyboru formy prawnej działalności gospodarczej czy wyboru formy opodatkowania. Na dalszych etapach świadczymy usługi związane z:

- przeprowadzaniem procesu rejestracji, obejmującej wszelkie czynności takie jak przygotowanie i złożenie dokumentów i wniosków w odpowiednich urzędach,
- zakupem spółki sprowadzającym się do znalezienia odpowiedniego podmiotu, przygotowania dokumentacji, przeprowadzenia transakcji i dokonania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Wybór należy do naszych klientów, to oni decydują o tym ,z których usług chcą korzystać.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.