• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOtwarcie firmy

„Otwarcie firmy” to myśl, która przechodzi na pewno przez głowy każdego z nas. Każdy chciałby założyć działalność gospodarczą, wypracowywać zyski i nie martwić się kiepską sytuacją na rynku pracy. Jednak nie każdy jest tak odważny, aby podjąć działania zmierzające do realizacji tej myśli.

Prawdą jest, że otwarcie firmy niesie ze sobą ogromną ilość obowiązków. To one właśnie przerażają każdego z nas, bo uważamy, że sobie nie poradzimy. Jednak nie warto zaprzątać sobie głowy takimi myślami. Trzeba znaleźć motywację i śmiało dążyć do celu jakim jest otwarcie firmy. Podstawowym krokiem do założenia firmy jest wybranie odpowiedniej formy spółki. Ja uważam, że godne polecenia są takie spółki jak: spółka komandytowa, spółka z o.o. lub połączenie tych spółek, czyli spółka z o.o. komandytowa. Te spółki cieszą się obecnie największą popularnością wśród przedsiębiorców. To one pozwolą Ci wkroczyć na drogę sukcesu, do którego przecież dążysz.

Jeżeli zdecydujesz się na którąś z tych spółek, a zapewniam Cię, że warto, to skontaktuj się z naszą firmą , która oferuje Ci rejestrację spółki komandytowej, spółki z o.o. i spółki z o.o. komandytowej. Postaw na otwarcie firmy i realizuj swoje marzenia.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.