• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOtwarcie firmy

„Otwarcie firmy” to myśl, która przechodzi na pewno przez głowy każdego z nas. Każdy chciałby założyć działalność gospodarczą, wypracowywać zyski i nie martwić się kiepską sytuacją na rynku pracy. Jednak nie każdy jest tak odważny, aby podjąć działania zmierzające do realizacji tej myśli.

Prawdą jest, że otwarcie firmy niesie ze sobą ogromną ilość obowiązków. To one właśnie przerażają każdego z nas, bo uważamy, że sobie nie poradzimy. Jednak nie warto zaprzątać sobie głowy takimi myślami. Trzeba znaleźć motywację i śmiało dążyć do celu jakim jest otwarcie firmy. Podstawowym krokiem do założenia firmy jest wybranie odpowiedniej formy spółki. Ja uważam, że godne polecenia są takie spółki jak: spółka komandytowa, spółka z o.o. lub połączenie tych spółek, czyli spółka z o.o. komandytowa. Te spółki cieszą się obecnie największą popularnością wśród przedsiębiorców. To one pozwolą Ci wkroczyć na drogę sukcesu, do którego przecież dążysz.

Jeżeli zdecydujesz się na którąś z tych spółek, a zapewniam Cię, że warto, to skontaktuj się z naszą firmą , która oferuje Ci rejestrację spółki komandytowej, spółki z o.o. i spółki z o.o. komandytowej. Postaw na otwarcie firmy i realizuj swoje marzenia.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.