• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOptymalizacja obciążeń fiskalnych

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z ponoszeniem bardzo dużych nakładów finansowych, szczególnie w początkowym etapie kiedy firma dopiero pojawia się na rynku i zdobywa klientów. Warto więc zastanowić się nad opracowaniem odpowiednich strategii, dzięki którym możliwa będzie optymalizacja obciążeń fiskalnych. Wykorzystanie odpowiednich przepisów prawnych a także zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych może umożliwić firmie poczynienie odpowiednich oszczędności nie tylko fiskalnych ale także w zakresie gospodarki materiałami, które niezbędne są do wytwarzania produktów czy też świadczenia usług.

Nasza Kancelaria specjalizuje się w doradztwie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, jednym z naszych celów jest optymalizacja obciążeń fiskalnych przedsiębiorców. Jeśli planują Państwo prowadzenie własnej firmy lub są w trakcie aktywnego działania na rynku zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań. Od wielu lat świadczymy usługi na rzecz przedsiębiorców i cieszymy się ogromnym ich zaufaniem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00