• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOptymalizacja kosztów działalności gospodarczej

Prowadzenie działalności gospodarczej to bardzo złożony proces. Zdarza się, że czasem coś się nie powiedzie, podjęte zostaną niewłaściwe decyzje. Każdy przedsiębiorca musi wykazywać się ogromną determinacją i chęcią realizacji swoich planów.

Optymalizacja kosztów działalności gospodarczej to kierunek działania, który wybierają podmioty gospodarcze prowadzące własną firmę. Minimalizacja nakładów finansowych i przy tym osiąganie dobrych wyników gospodarczych jest marzeniem każdego przedsiębiorcy. Korzystając z aktualnie obowiązujących regulacji prawnych, jednostki gospodarcze mogą zapewnić swojej firmie znaczne oszczędności na przykład w przypadku rozwiązań podatkowych.

Nasza Kancelaria proponuje Państwu usługę doradztwa gospodarczego, pomożemy Państwu ukierunkować firmę na rozwiązania, z którymi optymalizacja kosztów działalności gospodarczej będzie możliwa. Zespół naszych ekspertów biegle porusza się w zakresie przepisów prawa, mamy szereg zadowolonych Klientów, którzy podjęli z nami stałą współpracę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00