• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOpłata za zmianę adresu spółki w KRS

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i posiadasz własną działalność gospodarczą, to zapewne wiesz, że każda spółka musi być wpisana do KRS. Wpis do KRS czyli Krajowego Rejestru Sądowego jest konieczne, ponieważ dzięki temu nasza spółka zyskuje osobowość prawną. Proces ten nie jest szczególnie skomplikowany, lecz wymaga on czasu. Co w przypadku, gdy nasza spółka jest już wpisana do KRS, a my chcemy dokonać zmiany adresu spółki? Oczywiście jest to możliwe, lecz nie za darmo. Oplata za zmianę adresu spółki w KRS wynosi zwykle ok 200,00 zł. Jest to darmowe tylko w przypadku, gdy spółka wpisana jest do Rejestru dłużników niewypłacalnych. W innym wypadku koszt zależy od tego, do jakiego Rejestru wpisana jest działalność gospodarcza. Jeśli podmiot należy do Rejestru przedsiębiorców, to opłata za zmianę zarządu spółki w KRS wynosi 250,00 zł. To samo dotyczy Rejestru przedsiębiorców oraz Rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Opłata za zmianę adresu spółki w KRS wynosi 150,00 zł, gdy jest ona wpisana do Rejestru Stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Już wiesz ile wynosi opłata za zmianę adresu spółki w KRS. Jeżeli wciąż masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.