• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta wirtualnego biura

Oferta wirtualnego biura to wszystko, czego potrzebujesz, aby oszczędności w Twojej firmie były na wysokim poziomie. E-biuro to rozwiązanie, które oprócz zapewnienia prestiżowego adresu przedsiębiorstwom, daje szereg innych możliwości, dzięki którym wydatki są dużo mniejsze. Korzystając bowiem z jego usług, nie ma potrzeby wynajmowania lokalu oraz zatrudniania sekretarki, której wynagrodzenie zapewne nie należy do małych kosztów. W pakiecie, oprócz obsługi telefonu, faksu, skrzynki mailowej i korespondencji, można znaleźć jeszcze miejsce do przechowywania dokumentów, a także miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych, rozmów z klientami, negocjacji. Nic więc dziwnego, że na takie rozwiązanie decyduje się wiele osób. Oferta wirtualnego biura niesie szczególne korzyści dla początkujących przedsiębiorców. Dlaczego? Gdyż dzięki niej ułatwiony jest proces wypromowania firmy- korzysta ona bowiem z adresu jednego z centrów biznesowych.

Jak widać plusów jest wiele. Obecnie funkcjonuje wiele wirtualnych biur i każde z nich ma różne pakiety. Warto więc zapoznać się z ich ofertą. Skoro trafiłeś na tą stronę, może przyjrzysz się bliżej naszemu wariantowi? Zachęcamy! U nas tanio, wygodnie, oszczędnie!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.