• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta rejestracji spółki z o.o.

Zdecydowałeś już, że najodpowiedniejszą formą prowadzenia działalności będzie najchętniej wybierana spółka przez przedsiębiorców, czyli spółka z oo? Słusznie. Lepiej korzystać z tego co sprawdzone. Jeżeli decyzja już zapadła, to nasza oferta rejestracji spółki z o.o. jest jak najbardziej dla Ciebie.

Nasza oferta rejestracji spółki z o.o. polega na tym, że przeprowadzimy za Ciebie cały proces rejestracji spółki. Korzystając z naszych usług nie musisz przejmować się wszelkim wypełnianiem dokumentów, formularzy. Automatycznie wyeliminujesz ze swojego harmonogramu bieganie po urzędach, a ten czas możesz poświęcić na doskonalenie pomysłu własnego biznesu. Nasi specjaliści przeprowadzą rejestrację Twojej firmy w profesjonalny sposób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wybiorą najlepszą drogę dla Twojej spółki.

Oferta rejestracji spółki z o.o. czeka na Ciebie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług naszej firmy. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu rejestracja spółki z o.o. będzie procesem zarówno bezpiecznym jak i przyjemnym.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.