• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta prowadzenia pełnej księgowości

Prowadzenie pełnej księgowości jest bardziej skomplikowanym działaniem księgowo-rachunkowym niż w przypadku zajmowania się podatkowymi księgami przychodów i rozchodów. Różnica między KPiR a księgami rachunkowymi, to przede wszystkim w KPiR ewidencjonowane są tylko przychody oraz rozchody niezbędne do rozliczenia podatku dochodowego, a w drugim wszystkie ruchy finansowe.

Pełna księgowość to duże utrudnienie dla przedsiębiorców, gdyż wiąże się to z dużą ilością dokumentów, które muszą być prowadzone na bieżąco. Przedsiębiorcy bardzo często decydują się na zatrudnienie dodatkowej osoby, która poprowadzi księgowość w firmie. Taka współpraca może okazać się niezbędna dla właściciela, który nigdy wcześniej nie zajmował się prowadzeniem ewidencji księgowej.

Oferta prowadzenia pełnej księgowości w naszej firmie, dostępna jest na stronie internetowej. Jeśli masz problem z dokumentacją firmową i szukasz pomocy, zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00