• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta e-biura Kraków

Wszyscy mówią o oszczędzaniu, ale jak oszczędzać, kiedy prowadzi się firmę? Otóż w ostatnim czasie taka sytuacja daje najwięcej możliwości, aby zachować trochę pieniędzy. Jak? Jednym z nowszych rozwiązań jest opcja tzw. wirtualnego biura.

Polega to na tym, że za niewielką opłatą wynajmujesz przestrzeń biurową w prestiżowej dzielnicy w jednym z większych miast w Polsce, które sam będziesz mógł wybrać. Zastanawiasz się, co może zawierać oferta e-biura Kraków? Wszystko zależy od tego, z jakiego pakietu będziesz chciał skorzystać. Przeważnie jest to obsługa przychodzącej i wychodzącej korespondencji, odbieranie i wykonywanie połączeń służbowych, obsługa poczty elektronicznej, wynajmowanie sal na spotkania biznesowe, ale także wcześniejsze ich organizowanie. Prócz tego bardzo często zdarza się, że oferta e-biura Kraków jak i innych miast zawiera również obsługę dokumentacji i prowadzenie księgowości.

Można oszczędzać? Można! Wystarczy się postarać, a odpowiednie rozwiązanie zawsze się znajdzie i wówczas zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na rozwój Twojej firmy. Udowodnij, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.