• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa rachunkowa spółek w Krakowie

Jeżeli prowadzisz firmę w Krakowie i szukasz firmy, która ma w swojej ofercie usługę jaką jest obsługa rachunkowa spółek w Krakowie, to idealnym rozwiązaniem będzie nasza Kancelaria. Poprowadzimy za Ciebie księgowość w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób tak, byś mógł prowadzić swoją działalność tanio, bezpiecznie i profesjonalnie.

Wieloletnie prowadzenie Kancelarii pozwoliło nam stworzyć zespół specjalistów, którzy potrafią znaleźć dla klienta takie rozwiązanie, które będzie go satysfakcjonowało w stu procentach. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, więc ma on pewność, że jego księgowość opierać się będzie na bezpiecznych rozwiązaniach dla jego działalności.

Obsługa rachunkowa spółek w Krakowie to usługa, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie! Nie możesz przegapić szansy na właściwe prowadzenie księgowości w Twojej firmie. Zadzwoń do nas i rozwiej wątpliwości! Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Podejmij odpowiednią decyzję! Podejmij współpracę z naszą Kancelarią.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.