• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaObsługa rachunkowa

Obowiązek rozliczenia się z tytułu należnego podatku dochodowego dotyczy większości podmiotów gospodarczych, dlatego obsługa rachunkowa jest usługą, po którą bardzo często sięgają przedsiębiorcy.

System księgowości firmy może być bardzo prosty jeśli przyjmuje jedną z uproszczonych form lub też może być bardzo rozbudowany w przypadku prowadzenia ksiąg rachunkowych. Niezależnie do formy księgowości pomoc ekspertów z dziedziny rachunkowości może okazać się bardzo pomocna. Znajomość wszystkich regulacji w obrębie, których zobowiązani są działać przedsiębiorcy umożliwia opracowanie różnorodnych rozwiązań, które zmierzają do optymalizacji działalności gospodarczej.

Obsługa rachunkowa firm to jedna z usług jakie oferuje nasza Kancelaria. Opracowujemy pakiet usług, który dostosowany jest do rodzaju prowadzonej przez podmiot działalności gospodarczej. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne preferencje przedsiębiorcy, który zna swoją firmę i wie jakie usługi będą dla niej niezbędne. Zapraszamy do kontaktu i pozyskanie szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.