• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa prawna firm w Krakowie

Wpisując w wyszukiwarkę frazę "obsługa prawna firm w Krakowie", znajdziemy wiele firm, które proponują swoją usługę. Z pośród wielu, należy wybrać jedną, najlepszą, która będzie najbardziej odpowiadać Twojej firmie.

Nasza kancelaria proponuje obsługę swoich Klientów na najwyższym poziomie oraz w najlepszych standardach.

Oferujemy pomoc prawną przy otwieraniu i rejestrowaniu nowych spółek prawa handlowego.
Swoją pomoc udzielimy przy bieżącej obsłudze Klienta, przy sporządzaniu wszelkich dokumentów prawych spółek prawa handlowego. Poprowadzimy także negocjacje oraz będziemy reprezentować firmę w urzędach oraz sądach. Zajmiemy się całą kompleksową obsługą Twojej działalności oraz obsługą prawną z prawa pracy, prawa gospodarczego, handlowego i wielu innych.
Nasza kancelaria swoją silną pozycję na rynku zyskuje dzięki dużej ilości zadowolonych klientów, którzy w większej mierze korzystają z naszych usług na dłuższy okres czasu.
Nasi najlepsi specjaliści pomogą Ci rozwiązać każdy problem.

Jak już wiesz jak wygląda obsługa prawna firm w Krakowie w Naszej Kancelarii, zadzwoń i umów się na wizytę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.