• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa księgowa w małopolsce

Czym jest obsługa księgowa w Małopolsce? Krótko mówiąc to ogromna pomoc dla przedsiębiorców. Nie radzisz sobie z księgowością w firmie? A może dopiero zaczynasz i chcesz zatrudnić specjalistów, którzy pomogą Ci zająć się sprawami księgowymi? Rozwiązaniem jest obsługa księgowa w Małopolsce!

Marzysz o tym, by księgowość w Twojej firmie była prowadzona według najwyższych standardów? Zatrudnij naszych specjalistów, gdyż tylko to pomoże Ci zrealizować zamierzony cel. Pomożemy Ci m.in. w takich sprawach jak: prowadzenie rachunkowości firmy, rejestracja zdarzeń gospodarczych,przygotowywanie zestawień czy też raportów, sporządzenie sprawozdań finansowych i wiele, wiele innych. Daj sobie pomóc. Uprość sobie drogę do sukcesu. Śmiało pokonuj napotykane przeszkody. My Ci w tym chętnie pomożemy! Wielu przedsiębiorców skorzystało z naszej pomocy i widzimy zadowolenie na ich twarzach. Z pewnością dlatego, że najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i robimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić oczekiwania klienta.

Poznaj naszą ofertę! Skontaktuj się z nami. Nie szukaj amatorskich rozwiązań. Startuj od profesjonalizmu! Zapraszam do kontaktu z ekspertami w dziedzinie księgowości!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych