• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaObsługa księgowa

Zastanawiasz się pewnie w czym może pomóc Ci obsługa księgowa? W wielu czynnościach związanych z prowadzeniem firmy. Jako doświadczony przedsiębiorca z pewnością wiesz, że księgowość w firmie to temat bardzo rozbudowany i szeroki. Podatki, przepisy- ciągle zmieniające się, księgowanie operacji gospodarczych, deklaracje skarbowe … trzeba ciągle być na bieżąco. Dobrze wiemy, że ciężko być na bieżąco podczas prowadzenia firmy.

Nasza obsługa księgowa pomoże Ci ogarnąć cały chaos związany z księgowością w Twojej firmy. Ty musisz tylko wybrać nas, skontaktować się z naszymi doradcami i zadeklarować chęć podjęcia współpracy z naszymi doradcami. Później już zajmiemy się wszystkimi sprawami księgowymi w Twojej firmie. Zdecyduj się na naszych profesjonalistów. Zdecyduj się na naszą pomoc!

Obsługa księgowa w naszej firmie czeka by Ci pomóc! Wyślij zapytanie na stronie lub zadzwoń do naszych specjalistów. Zapraszam do kontaktu z naszą Kancelarią. Sprawdź jak bardzo możemy ułatwić Ci prowadzenie firmy. Dołącz do grona zadowolonych przedsiębiorców.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.