• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa kadrowo - płacowa spółek

Prowadząc działalność gospodarczą przedsiębiorcy mają do wykonania szereg obowiązków związanych nie tylko z działalnością firmy na rynku ale także z jej obsługą wewnętrzną. Jeśli firma zatrudnia pracowników bardzo ważnym zadaniem jest obsługa spółki w zakresie działu kadr i płac. Prawidłowo rozliczenie pracowników stwarza wizerunek firmy jako dobrego pracodawcy a także wpływa na prawidłowe relacje z kadrą pracowniczą.

Nasza Kancelaria z uwagi na wiele zapytań ze strony naszych Klientów stworzyła usługę obsługa kadrowo - płacowa spółek. Jest to oferta skierowana do wszystkich podmiotów gospodarczych, którzy zatrudniają pracowników. Oferujemy Państwu wykonanie wszystkich niezbędnych czynności w bardzo krótkim czasie, co zagwarantuje Państwu kompleksową obsługę dla firmy w zakresie działu kadr i płac. Wiemy jak wiele obowiązków do wykonania mają przedsiębiorcy, dlatego też stworzyliśmy ofertę obsługa kadrowo - płacowa spółek, w której proponujemy Państwu szereg usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią i pozyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00