• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa kadrowo - płacowa firm

O tym, jak uciążliwe bywa prowadzenie działu kadr i płac, przekonał się już chyba każdy przedsiębiorca, który w swojej firmie zatrudnia chociażby kilku pracowników. Zarządzanie nimi nie należy do prostych, konieczne jest prowadzenie kart pracowniczych czy ewidencji związanych z wypłacaniem im należności.

Wielu przedsiębiorcom pomagają biura rachunkowe, dla których obsługa kadrowo - płacowa firm stanowi jeden z elementów oferty. Zajmują się one kompleksową obsługą personelu, co jest konieczne do prawidłowego zażądania nim. Zadania osób zajmujących się w spółce działem personalnym nie ograniczają się jednak tylko do tych, wymienionych przeze mnie na początku. Do ich obowiązków należy także wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu, motywowanie zespołu, przeprowadzanie rekrutacji nowych pracowników czy kontrola ważności badań lekarskich.

Obsługa kadrowo - płacowa firm to usługa świadczona również przez nasze biuro. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z niej, serdecznie zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.