• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa kadrowa

Obsługa kadrowa to jedna z usług, które znaleźć można w naszej ofercie. Jest to opcja, która pozwala znacznie odciążyć przedsiębiorcę i ułatwić jego pracę.

Prowadzenie kadr i płac przede wszystkim polega na sporządzaniu listy płac, przygotowywaniu imiennych raportów ubezpieczonych, sporządzaniu deklaracji ZUS, dostarczanie dokumentacji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i obliczaniu wynagrodzeń. Zapewniamy również rozliczaniu wynagrodzeń za czas choroby, zasiłków rodzinnych, pielęgnacyjnych czy rodzinnych. Można nam również powierzyć przygotowywanie dokumentów nowo zatrudnianych pracowników.
Sprawowanie kontroli nad aktami pracowników, prowadzenie ewidencji i cała obsługa kadrowa pozwala znacznie skutecznie zajmować się sprawami firmy. Daje również gwarancję prawidłowo sporządzonych deklaracji.

Jeżeli chcą Państwo zlecić firmie zewnętrznej obsługę kadrową swojego przedsiębiorca. Zapraszamy do kontaktowania się z nami. Przedstawimy szczegóły naszej oferty i uzgodnimy szczegóły współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00