• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNowe, gotowe spółki z o.o. komandytowe

Coraz częściej chodzi Ci po głowie prowadzenie własnej działalności gospodarczej? Zazdrościsz osobom, które mogą pochwalić się swoją firmą? To może odwróć strony i postaraj się, aby to Tobie zazdrościli. Przecież jesteś taki sam jak Ci, którym się udało. Zdyscyplinuj się i weź się do pracy. Prowadzenie własnej działalności jest świetnym rozwiązaniem i planem na przyszłość!

Mimo szczerych chęci przerażają Cię wszelkie formalności związane z założeniem firmy? Świetnym i najlepszym rozwiązaniem będzie wyszukanie hasła „nowe, gotowe spółki z o.o. komandytowe” w internecie lub gazecie. Dlaczego spółka z o.o. komandytowa? Dlatego, że coraz więcej nowych przedsiębiorców się na nią decyduje.

„Nowe, gotowe spółki z o.o. komandytowe”... nowe? Gotowe? Chodzi o to, że kupując taką spółkę unikasz biegania po urzędach i tracenia czasu na formalności. Wszystko już jest zrobione za Ciebie. Są to spółki, które nie posiadają historii działalności gospodarczej. Kupując nową, gotową spółkę masz gwarancję dobrze wypełnionych dokumentów czy też uregulowanych wszelkich opłat. Zdecyduj się na własną działalność! Zdecyduj się na nową, gotową spółkę z o.o. komandytową!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych