• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNowe firmy

Każdy z nas chciałbym mieć własną firmę, pracować na swoim, być własnym szefem, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jedną z najważniejszych rzeczy, jaką trzeba mieć, chcąc otworzyć własny biznes, to pomysł. Posiadanie pomysłu, to pierwszy etap, kolejno następuje założenie firmy, a na końcu ciężka praca.

Skupmy się teraz na zakładaniu firmy. Nie należy obawiać się tego etapu, nowe firmy wcale nie jest tak trudno założyć. Procedura rejestracji nowych podmiotów gospodarczych wymaga znajomości prawa i obowiązujących zasad, wypełnienia wielu dokumentów i chodzenia po różnych urzędach. Jeśli chcesz założyć nową firmę, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie przy rejestracji, napisz do nas. Posiadamy w swojej ofercie handlowej nowe firmy, a dokładniej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które sami zarejestrowaliśmy, a teraz wystawiamy na sprzedaż. Nasze podmioty są zarejestrowane, wolne od zobowiązań, posiadają różny okres przebywania na rynku, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli skontaktujesz się z nami, konsultanci przedstawią Ci dostępną ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Na życzenia klientów, zakładamy specjalnie dla nich, nowe firmy np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, czy spółki komandytowe z o.o.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00