• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNowe firmy

Każdy z nas chciałbym mieć własną firmę, pracować na swoim, być własnym szefem, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jedną z najważniejszych rzeczy, jaką trzeba mieć, chcąc otworzyć własny biznes, to pomysł. Posiadanie pomysłu, to pierwszy etap, kolejno następuje założenie firmy, a na końcu ciężka praca.

Skupmy się teraz na zakładaniu firmy. Nie należy obawiać się tego etapu, nowe firmy wcale nie jest tak trudno założyć. Procedura rejestracji nowych podmiotów gospodarczych wymaga znajomości prawa i obowiązujących zasad, wypełnienia wielu dokumentów i chodzenia po różnych urzędach. Jeśli chcesz założyć nową firmę, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie przy rejestracji, napisz do nas. Posiadamy w swojej ofercie handlowej nowe firmy, a dokładniej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które sami zarejestrowaliśmy, a teraz wystawiamy na sprzedaż. Nasze podmioty są zarejestrowane, wolne od zobowiązań, posiadają różny okres przebywania na rynku, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli skontaktujesz się z nami, konsultanci przedstawią Ci dostępną ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Na życzenia klientów, zakładamy specjalnie dla nich, nowe firmy np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, czy spółki komandytowe z o.o.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową. Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.