• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaNajlepsze biuro rachunkowe

Biura księgowe cieszą się popularnością wśród przedsiębiorców ponieważ mają oni pewność, że ich dokumentacja jest prowadzona profesjonalnie. Usługi są w przystępnych cenach, co dla osób posiadających małe i średnie firmy jest bardzo ważne.

Wybór odpowiedniego biura może sprawiać Państwu problemy. Na co zwrócić szczególną uwagę? Jakie cechy powinno mieć najlepsze biuro rachunkowe? Wybierając biuro księgowe warto sprawdzić czy znajduje się na specjalnej liście prowadzonej przez Centrum Informacji Księgowej - wtedy będą mieć Państwo pewność, że usługi w danym biurze są wykonywane profesjonalnie i rzetelnie. Istotne jest, aby biuro dostosowywało swoje usługi do każdego klienta indywidualnie - tak aby przedsiębiorca mógł wybrać z jakich usług będzie korzystać. Usługi księgowe powinny być wykonywane na najwyższym poziomie oraz terminowo.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Przedstawimy szczegółowo naszą ofertę. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy. Najlepsze biuro rachunkowe? Nasze biuro!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.