• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówMałopolskie usługi księgowe

Małopolskie usługi księgowe podobnie jak każde inne świadczone w różnych województwach Polski mają na celu pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu całego systemu księgowości. W przypadku niewielkich podmiotów gospodarczych do wykonania może nie być wiele obowiązków, konieczne na pewno będzie rozliczenie z tytułu należnego podatku dochodowego. Inna sytuacja jest kiedy przedsiębiorca prowadzi pełną księgowości, która wymaga już wykonania wielu czynności i samodzielne zmierzenie się z tym zadaniem jest bardzo ryzykownym rozwiązaniem. Małopolskie usługi księgowe to propozycja wbrew pozorom nie tylko dla przedsiębiorców działających na terenie województwa małopolskiego ale także dla jednostek z innych obszarów. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest księgowość online, która umożliwia podmiotom gospodarczym na pozyskanie pełnej obsługi księgowej z dowolnego miejsca w Polsce.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi księgowe, zachęcamy do kontaktu z konsultantami i pozyskania szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.