• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówMałopolskie usługi księgowe

Małopolskie usługi księgowe podobnie jak każde inne świadczone w różnych województwach Polski mają na celu pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu całego systemu księgowości. W przypadku niewielkich podmiotów gospodarczych do wykonania może nie być wiele obowiązków, konieczne na pewno będzie rozliczenie z tytułu należnego podatku dochodowego. Inna sytuacja jest kiedy przedsiębiorca prowadzi pełną księgowości, która wymaga już wykonania wielu czynności i samodzielne zmierzenie się z tym zadaniem jest bardzo ryzykownym rozwiązaniem. Małopolskie usługi księgowe to propozycja wbrew pozorom nie tylko dla przedsiębiorców działających na terenie województwa małopolskiego ale także dla jednostek z innych obszarów. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest księgowość online, która umożliwia podmiotom gospodarczym na pozyskanie pełnej obsługi księgowej z dowolnego miejsca w Polsce.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi księgowe, zachęcamy do kontaktu z konsultantami i pozyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.