• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółki z 2015 roku

Pomoc w rozpoczynaniu prowadzenia własnej działalności gospodarczej to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się wspieraniem młodych przedsiębiorców chcących spróbować swoich sił w świecie biznesu i wprowadzić na rynek swoje usługi lub produkty. Wiemy jakim bywa to dla nich wyzwaniem, dlatego też świadczymy szereg usług zapewniających im profesjonalną i wszechstronna pomoc.

Pomimo iż nowy rok dopiero się rozpoczął, umożliwiliśmy już naszym Klientom kupno spółki z 2015 roku. Wiemy jak ważne w biznesie jest aby działać szybko i sprawnie, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak uciążliwy i przede wszystkim czasochłonny bywa proces rejestracji podmiotów gospodarczych w naszym kraju. Kupno spółki z 2015 roku w naszej firmie jest równoznaczne z przeprowadzeniem tego procesu ponieważ firmy w naszej ofercie posiadają kompletną dokumentację i idealnie czystą historię gospodarczą.

Wyprzedź swoich konkurentów, zacznij działać już dziś!

Napisz do nas i dowiedz się więcej o podmiotach w naszej ofercie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.